Artmur Malarstwo artystyczne Ścienne malarstwo

Malarstwo ścienneMalarstwo ścienne, polichromia i arabeska to wielobarwna ozdoba malarska ścian, sufitów, podniebienia sklepień, rzeźb stosowana do dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych. Do malowania artystycznego wykorzystujemy farby szybkoschnące (akryl, emulsja, tempera, farby olejne).

Realizacje wykonujemy bezpośrednio na ścianie lub na płytach (możliwość przeniesienia i zamontowania malowidła na innej ścianie).

Nasze realizacje:

Artmur - Malowidło ścienne adoracja aniołów w wieczerniku Klasztoru Zakonu Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie Artmur - Malarstwo ścienne muzeum zegarów Jędrzejów Artmur - Malowidło ścienne w Warszawie Artmur - Malarstwo ścienne Artmur - Malowidło ścienne będące oprawą malarską herbu Hotelu Białowieskiego w Białowieży Artmur - Malarstwo ścienne Artmur - Malowidło ścienne w Parku Wodnym Tropikana w Hotelu Gołębiewskim w Białymstoku Artmur - Malarstwo ścienne


Malowidło ścienne przedstawiające adorację aniołów do Matki Boskiej Kodeńskiej, zaprojektowane i wykonane przez naszą pracownię w wieczerniku Klasztoru Zakonu Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie.

Artmur - Malowidło ścienne adoracja aniołów w wieczerniku Klasztoru Zakonu Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie

Malarstwo ścienne przedstawiające mapę powiatu jędrzejowskiego z zaznaczonymi gospodarstwami rybackimi oraz wizerunki ryb występujące na tym terenie wykonane przez naszą pracownię w muzeum zegarów im. Przypkowskich w Jędrzejowie.

Malarstwo ścienne muzeum zegarów Jędrzejów


Malowidło ścienne z elementami przestrzennymi przedstawiające wieloryba, wykonane przez naszą pracownię w Warszawie.

Artmur - Malowidło ścienne w Warszawie

Malarstwo ścienne wykonane przez naszą pracownię o wymiarach 5 m szerokości na 2,5 m wysokości.

Malarstwo ścienne


Malowidło ścienne będące oprawą malarską herbu Hotelu Białowieskiego zaprojektowane i wykonane przez naszą pracownię w Hotelu Białowieskim w Białowieży.

Artmur - Malowidło ścienne będące oprawą malarską herbu Hotelu Białowieskiego zaprojektowane i wykonane przez naszą pracownię w Hotelu Białowieskim w Białowieży

Arabeski polichromie malowane na słupach, zaprojektowane i wykonane przez naszą pracownię w restauracji Hotelu Białowieskiego w Białowieży.

Artmur - arabeska w Hotelu Białowieskim w Białowieży Artmur - arabeska w Hotelu Białowieskim w Białowieży

Realizacja malarstwa ściennego o wymiarach 3 m szerokości na 2 m wysokości zaprojektowana i wykonana przez naszą pracownię w Parku Wodnym "Tropikana" w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku.

Artmur - Malowidło ścienne w Parku Wodnym Tropikana w Hotelu Gołębiewskim w BiałymstokuPraca zaprojektowana i wykonana przez naszą pracownię na gruncie kredowo-gipsowym techniką tempery ze złoceniami o wymiarach 30 na 30 cm.

               Artmur - Tempera ze złoceniamiTelefon: 690677769

E-mail: kontakt@artmur.com.pl

Skorzystaj z formularza

Treść wiadomości
Imię, nazwisko
E-mail
   


Zapraszamy do kontaktu


Telefon: 690677769

E-mail: kontakt@artmur.com.pl

Skorzystaj z formularza

Treść wiadomości
Imię, nazwisko
E-mail