Renowacja ścian ceglanychNaprawa murów, ścian, elewacji z cegieł

E-mail: kontakt@artmur.com.pl

O nas

Jesteśmy pracownią, która wykonuje renowację ścian z cegły. Renowację murów ceglanych przeprowadzamy na terenie województwa podlaskiego, jednak nie ograniczamy się tylko do Podlasia. Zlecenia realizujemy także na terenie całej Polski, a także za granicą. Na Podlasiu szczególnie chętnie naprawiamy mury ceglane w miejscowościach Białystok, Suwałki, Łomża, Bielsk Podlaski, Augustów, Hajnówka, Łapy, Siemiatycze, Zambrów, Grajewo, Sokółka, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek, Krynki, Tykocin, Mońki

Oferta

Ofertę naprawy murów z cegły kierujemy do klientów, dla których priorytetem jest zachowanie wyglądu starej ściany i cegły. Ściana poddana renowacji ma wyglądać autentycznie, powinno być na niej widać rękę fachowca sprzed lat, który budował dany budynek. Nie chcemy aby ściana zatraciła swój urok, swoją historię i naturalny wygląd. Jednocześnie nie może wyglądać na zniszczoną i zdegradowaną. Do ściany podchodzimy z szacunkiem, traktując ją jako dziedzictwo po dawnych mistrzach.

Pracujemy nad elewacją z cegieł w sposób artystyczny. Wykorzystujemy delikatne procesy i działania, aby nie uszkodzić starych cegieł. Uzupełniamy dziury po cegłach i ubytki w istniejących cegłach specjalnymi zaprawami renowacyjnymi, które dobieramy kolorystycznie do ściany indywidualnie.

Nie korzystamy z metod inwazyjnych jak np. piaskowanie, które uszkadza cegłę (ściera jej lico powstałe podczas wypalania). Nie stosujemy agresywnej chemii, która niszczy cegły. Nie kujemy ścian maszynami, które stosuje się podczas wymiany cegieł, aby nie naruszyć i nie osłabiać istniejącego muru.

Fugujemy także ściany ceglane metodą pół-suchą. Dostosowujemy strukturę fugi i jej kolor do życzenia klienta.

Tworzymy także imitację ściany ceglanej metodą sgraffitową (wykonane z zaprawy renowacyjnej), tam gdzie ściana jest zatynkowana lub wykonana z innych materiałów.

Przebieg prac przy renowacji ściany

Zakres prac obejmuje:
1. Mechaniczne czyszczenie ściany (stopień delikatności działania zależy od stanu muru).
2. Mycie ściany (bez agresywnych środków czyszczących).
3. Uzupełnianie ubytków w ścianie (naszymi specjalistycznymi zaprawami dobranymi kolorystycznie).
4. Fugowanie cegieł metodą na pół-sucho (jeśli jest taka potrzeba).
5. Czyszczenie i mycie ściany.
6. Impregnacja ściany, aby zabezpieczyć ją przed działaniem warunków atmosferycznych.

Realizacje

Ściany ceglane przed renowacją

Ściany ceglane po renowacji

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego.

Prześlij nam zapytanie o wycenę naprawy ściany ceglanej

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Wysyłając zapytanie lub prośbę o wycenę
na adres e-mail kontakt@artmur.com.pl
prosimy o załączenie zdjęć ściany, podanie jej rozmiaru
oraz miejscowości w której się znajduje.
Odeślemy wycenę możliwie szybko.

Zapraszamy na strony:
Producent ekologicznych zapraw wapiennych
Usługa kładzenia tynków wapiennych

Polecamy renowacja murów ceglanych renowacja elewacji ceglanych fugowanie ścian ceglanych renowacja elewacji z cegieł renowacja murów z cegieł

Skorzystaj z formularza


Treść wiadomości  
Imię, nazwisko
Twój e-mail
   

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Renowacja ścian ceglanych. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.